کتاب چگونه هلیکوپتر تک سرنشین بسازیم

دسته بندي : ائبوک ها و کتاب » آموزشی

هلیکوپترهای فوق سبک کوچک عموماً یک یا دو نفره بوده و برای امور تفریحی، پروازهای کاری شخصی، گشت زنی برای بررسی و حفاظت از محیط زیست و برخی کاربردهای نظامی مورد استفاده قرار می گیرند.
این وسائل پروازی هم به صورت حرفه ای و توسط شرکت ها و هم توسط افراد علاقمند و با امکانات شخصی یا اصطلاحاً به صورت Homebuilt ساخته می شوند.

این هلیکوپترها عمدتاً با ابزارهای دستی و مواد بسیار سبک اما به اندازه کافی مقاوم مانند انواع کامپوزیتها، چوب های مقاوم، مواد پلاستیکی و فلزات سبک ساخته می شوند که در نتیجه قیمت تمام شده هر فروند از آنها نیز در قیاس با هلیکوپترهای بزرگتر به میزان قابل توجهی کمتر است …

فهرست کتاب « چگونه هلیکوپتر تک سرنشین بسازیم » :

توجه داشته باشید به مشتری
هشدار / احتیاط
مشخصات فنی
تهیه کنندگان
شکل یا قاب یا بدنه
سیستم رانش

سیستم کنترل
قسمت چرخنده دم
صفحات لغزنده
قسمت چرخان اصلی

در بخشی از این کتاب می خوانیم :

سازنده عزیز؛
” W / 59A ” یک نسخه مدرن و بروزشده از “Choppy” خوب کلاسیک آدامز ویلسون است که در اواخر دهه ۱۵۹۱ طراحی شده است. ” W / 59A” به دلیل عدم وجود قطعات منسوخ و دشوار در طرح اصلی از تمام قطعات مدرن برای جایگزینی برخی از قطعات استفاده می کند.

برخی از تغییرات شامل تعویض موتور مثلاً به موتور سیکلت ۰۹۱Triumph سی سی اصلی یا موتور دو چرخه سبک است. برای طراحی موتور جدید از یک فریم اصلی در طراحی مجدد استفاده می شود.

همچنین ، یک وسیله نقلیه فرود مجدد طراحی شده که از طرح جوشکاری در کنار هم استفاده می کند ، در مقابل طراحی پیچ و مهره در کنار هم که باعث از بین بردن ده ها مهره و پیچ و لزوم ساختن دستگیره ها می شود.

دسته بندی: ائبوک ها و کتاب » آموزشی

تعداد مشاهده: 262 مشاهده

فرمت فایل دانلودی:.pdf

فرمت فایل اصلی: pdf

تعداد صفحات: 152

حجم فایل:25,799 کیلوبایت

 قیمت: 25,000 تومان
پس از پرداخت، لینک دانلود فایل برای شما نشان داده می شود.   پرداخت و دریافت فایل